• English (English)

درباره ما

تاریخچه
ما

شرکت تدارکات صنایع ایران (تاسیس: 1369) با مدیریت عاملی جناب اقای هوشنگ تجدد، با قریب به سه دهه فعالیت موثر در زمینه واردات، فروش و توزیع انواع کاغذ، مقوا و فراورده های سلولزی، به عنوان یکی از تامین کنندگان قدیمی، اصلی، فعال و مجرب کاغذ و مقوا در ایران شناخته میشود. این شرکت در سال 1393 و با همکاری تنی چند از فعالان حوزه کاغذ و مقوا ، اقدام به تاسیس انجمن واردکنندگان کاغذ ، مقوا و فرآورده های سلولزی ایران نمود که هدف از تاسیس آن انجمن چیزی جز ارائه خدمت به واردکنندگان کاغذ و سایر محصولات مرتبط نمی باشد. این انجمن با داشتن اعضای بسیار فعال در بازار این محصولات به نوبه ی خود نقش پر رنگی در تعاملات و تصمیمات حاکم بر بازار کاغذ و مقوا ایفا می نماید. شرکت تدارکات صنایع ایران به عنوان یکی از اعضای فعال اتاق بازرگانی ایران، مجمع عالی واردات، اتاق بازرگانی تهران، انجمن واردکنندگان کاغذ و مقوا و فرآورده های سلولزی و اتاق بازرگانی ایران و کره با سابقه فعالیت مستمر در این مجامع و اتاقهای بازرگانی، همواره در رویه های سیاست گذاری، تصمیم گیری و مشورتی نقش پررنگی داشته است. شرکت تدارکات صنایع ایران در عرصه تجارت و بازرگانی در همایشها، نمایشگاهها و سایر مراسم مرتبط داخلی و خارجی حضور فعال و چشمگیری داشته و گواهینامه های مختلفی نیز دریافت نموده است. با بهره گیری از کارشناسان و نیروهای متخصص، میتوان عمده فعالیت های این شرکت در حوزه بازرگانی و تجارت را در دو حوزه کلی تقسیم بندی نمود :

 1. واردات
واردات انواع کاغذ، مقوا و فرآورده های سلولزی (شامل کاغذ تحریر، مقوای پشت طوسی، مقوای پشت سفید، مقوای اف بی بی، کاغذ و مقوای گلاسه، کرافت، کاغذ روزنامه، مقوای پوشش داده شده با پلی اتیلن، و غیره) از کشورهای مختلف به ویژه کره جنوبی، هند، چین، اندونزی، امارات متحده عربی، اتریش و آلمان؛ این شرکت از سال 1372 نمایندگی فروش مقوای برند اسب سفید (اصطلاحا مقوای اسبی) کشور کره در ایران را دارا میباشد. خدمت رسانی و همراهی شرکتها و نامهای مطرح صنعت کشور از جمله صنایع شوینده و بهداشتی همچون شرکت هنکل پاکوش، گروه صنعتی گلرنگ (پاکشو، تاژ، اکتیو، ..)، پاکسان، تولی پرس، سافتلن و داروگر؛ صنایع داروئی نظیر داروسازی زهراوی، البرز دارو، جالینوس، داروپخش، کیمیدارو، دکتر عبیدی، تهران دارو و روزدارو؛ صنایع غذایی از جمله شیرین عسل، شونیز، ایران شکلات، آیدین، مینو، آناتا، میهن؛ و همچنین چاپخانه های صاحب نامی از جمله ترام چاپ سپاهان؛ و شرکتهای مختلف دیگر از افتخارات شرکت ما میباشد.

** شرکت کیا تهویه سپهر:
این شرکت با مشارکت تدارکات صنایع ایران، در زمینه واردات، تامین، توزیع و ارائه خدمات پس از فروش سیستمهای تهویه مطبوع خانگی، صنعتی و تخصصی شامل اسپلیت یونیت دیواری، اسپلیت کانالی با کویل آب گرم فابریک، مینی چیلر، چیلر، اسپلیت مرکزی، پکیج برودتی مخصوص صنایع مخابراتی و نفتی، و انواع فن کوئل تحت برند کین الکتریک فعال میباشد.

 2. تولید
مدیریت شرکت تدارکات صنایع ایران با اشراف کامل به نیاز روزافزون کشور به محصولات با کیفیت و همچنین تلاش برای ارتقای تولید داخلی، با همکاری و مشارکت عده ای از افراد مجرب و تحصیلکرده در این حوزه اقدام به تاسیس “کارخانه گلستان کاغذ پرشیا” نموده است. این کارخانه در سال 1382 در استان گلستان شهرستان آق قلا در زمینی به مساحت 250،000 مترمربع جهت تولید کاغذ و مقوا احداث گردید و در مرداد 1394 با حضور دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول ریاست جمهوری، دکتر معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، دکتر محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، دکتر حسن صادقلو استاندار محترم استان گلستان، و معاونان ایشان افتتاح گردید. این واحد تولیدی با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و بهره گیری از دانش مدرن و کارشناسان داخلی و خارجی، قادر به تولید وایت تاپ بسیار با کیفیت میباشد و خوشبختانه در مدت نسبتا کوتاه فعالیت خود توانسته نقش پر رنگی در بازار این محصول ایفا نماید و اخیراً در شرف بازاریابی و فراهم نمودن بسترهای لازم جهت صادرات محصول خود به کشورهای همسایه و سایر کشورها می باشد.